Skip to content

Як працюють Пункти незламності на місці ракетного удару у Дніпрі

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

За доручення міського голови Бориса Філатова, директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР Дар’я Біла приїхала на місце влучання ворожі ракети, яке сталося 14 січня. Тут розгорнуте наметове містечко, де люди можуть зігрітися, є гаряча їжа. Повідомляє сайт «Наше Місто».

«Роботи не припиняються. Люди підходять, запитують про плівку, якою можна закрити вікна, про коробки, в які зібрати речі. Комунальники працювали всю ніч і продовжують і зараз. Доєдналося дуже багато волонтерів. Дніпряни принесли велику кількість теплих речей і продуктів, тому наразі немає потреби в цьому. Єдине прохання від постраждалих – допомогти зібрати речі в квартирах і сусідніх будинках, які постраждали», – розповіла вона.

В Дитячому центрі «Штурм» за адресою вул. Гетьмана Петра Дорошенка, 9 чергують більше 30 співробітників та волонтерів, які готові прийти на допомогу. Туди приходять люди підзарядити гаджети, зігрітися. Кількість місць для відпочинку – облаштовано 100 спальних місць (розкладачки, матраци,  ковдри,  подушки,  постільна білизна).

Новини Дніпра: розгорнуто наметове містечко - Наше Місто

На місці знаходяться лікарі та психологи. Дар’я Біла відмітила, що за психологічною допомогою звертається багато людей.

Нагадаємо, що в школах і центрі «Штурм» цілодобово працюють  Пункти незламності, де облаштовані місця для ночівлі, є харчування, медична і психологічна допомога.

Адреси:

  • Центр «Штурм», вул. Гетьмана Петра Дорошенка, 9 (100 розкладачка);
  • НВК № 130, пр. Героїв, 38;
  • НВК № 111, вул. Набережна Перемоги, 138.

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: