Skip to content

У Дніпрі багатоповерхівки, де тільки електроенергія, хочуть обладнати генераторами

Через тривалі відключення світла найбільше страждають багатоповерхівки, які обладнані електроплитами і не мають централізованого газопостачання. У таких умовах люди елементарно не можуть навіть приготувати їжу. Міська влада Дніпра робить все, щоб забезпечити критичну інфраструктуру генераторами. А далі планують і такі будинки обладнати альтернативними джерелами електроживлення. Про це заявив голова Штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан в ефірі ДніпротВ, пише «Наше Місто».

«Що стосується заходів усередині міста, пов’язаних із критичною інфраструктурою, ми продовжуємо забезпечувати на сьогодні всі великі котельні, всі водонасосні станції, всі забезпечені великими генераторами. Навіть зараз, учора, було екстрене відключення електроенергії через брак потужності в системі, і по суті ми втримали всі котельні та всі насосні станції. Так, було багато аварійних ситуацій, із якими справляється аварійна служба. Але найголовніше, що критична інфраструктура починає набувати певної автономності, і навіть при відключенні світла великі котельні та водонасосні станції вже не відключаються.

А найближчим часом ми таки плануємо поставити в електричні будинки так звані, їх близько трьохсот у місті, на дахові котельні свої генератори, і зараз мер проводить наради, проводить консультації, і на найближчій сесії виділятимуться гроші на закупівлю додаткових генераторів для електричних будинків», – підкреслив голова Штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан.

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: