Skip to content

Перевищені ліміти споживання: українців закликають максимально економити електроенергію

Софія Танченко

Новини Дніпра: Українців закликають економити електроенергію

В Україні зберігається значний дефіцит електроенергії. Основна з причин – холодна погода. Через це збільшилось споживання у ранкові та вечірні години. Аби стабілізувати ситуацію, українців закликають обмежити використання електроенергії, передає «Наше місто».

Як зазначили в «Укренерго», для забезпечення балансу в енергосистемі до всіх областей доведені ліміти споживання, які діють з 00:00 до 24:00. Вже зранку у дев’яти областях були перевищені ліміти споживання, внаслідок чого для збереження стабільної роботи енергосистеми застосовувалися аварійні відключення.

Нагадаємо, що загальний дефіцит в енергосистемі – це наслідок масованих ракетних та дронових атак росіян по енергетичній інфраструктурі. Крім цього, ворогом тимчасово окуповані низка електростанцій, які виробляли електроенергію для українців, серед яких найбільша Запорізька АЕС. Ці потужності дозволили б у повній мірі покрити потребу в електроенергії.

«Укренерго», виробники електроенергії та оператори систем розподілу постійно працюють над відновленням пошкоджених об’єктів, уражених ракетними та безпілотними атаками ворога. І спільними зусиллями це нам поступово вдається», – повідомили в компанії.

Будь ласка, розумно споживайте електроенергію, користуйтеся енергоємними приладами почергово. Це дозволяє знизити навантаження на енергосистему та зменшити необхідність застосування обмежень.

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: