Skip to content

Не “Теслою” єдиною: скільки електрокарів купили в Дніпрі та області за 2022 рік

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Скільки електрокарів купили

Багато хто вважає, що майбутнє за електромобілями. На дорогах стає дедалі більше легкових електрокарів. Вони є альтернативою автівок з двигунами внутрішнього згорання. В Україні тенденцію збільшення кількості легкових електрокарів можна простежити зі статистики за 2022 рік. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Дніпропетровській області.

Станом на 1 січня 2023 року, загальна кількість легкових електромобілів зареєстрованих в Україні становить 46 830 автівок. За 2022 рік сервісними центрами МВС вперше було зареєстровано на території нашої держави 13 321 легкових електрокарів. Це на 56% більше порівняно з попереднім роком. Нагадаємо, за 2021 ця цифра становила 8 541.

На Дніпропетровщині у 2022 році  зареєстровано та перереєстровано 2114 електромобілів, з них майже 50% (1014) це перша реєстрація в Україні.

До цієї статистики не входять тролейбуси, скутери та інші транспортні засоби з електродвигунами.

Нагадуємо, що шанувальники електрокарів в Україні за бажанням можуть закріплювати при реєстрації авто «зелені» номерні знаки. Вони засвідчують повну екологічність автівки.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Поділитися: