Skip to content

Захист від підтоплень: на Донецькому шосе у Дніпрі триває велике оновлення дощоприймальної системи

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Комунальники Дніпра продовжують піклуватись про мешканців. Зокрема, нині ремонтують зливову каналізацію на жвавій ділянці руху – Донецькому шосе, – аби тут не підтоплювалась вулиця. Повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на ДніпротВ.

За дорученням міського голови Дніпра Бориса Філатова, відремонтують більше трьох сотень дощоприймальних колодязів. Після ремонту комунальники Дніпра першочергово забетонують стіни. Такий крок допоможе уникнути обвалення, а також продовжить строк експлуатації колодязів. А ще – замість залізобетонних труб, які вже частково зруйновані, вкладуть понад 100 метрів пластикових.

«Також тут буде замінено 150 оглядових колодязів, а саме виконаємо часткову заміну кілець та плит, а також встановимо антивандальні люки. Цю технологію ми використовуємо вже не перший рік, і вона себе гарно зарекомендувала. Крім цього, на ділянці від Кайдацького мосту до вул. Березинської проводитимуться аналогічні роботи, там ми плануємо замінити 150 м самого каналізаційного колектору», – розповів заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

Також від Кайдацького мосту до вул. Березинської встановлять і нові ґрати. Вони здатні витримати до 40 тонн навантаження. Це важливо, адже цією ділянкою курсує габаритний транспорт.

Крім ремонту, комунальники прочистять понад 5 км зливового колектору та більш ніж 150 оглядових колодязів. До великого оновлення дощоприймальної системи місто залучило понад 10 одиниць спецтехніки та близько 30 осіб.

«Ми оновлюємо дощоприймальники та колодязі, наразі встановлюємо новенькі ґрати. На один дощоприймач нам потрібно близько двох днів. Тож працюємо», – зазначив майстер ділянки Сергій Безуглий.

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: