Skip to content

У Дніпрі все-таки буде новорічна ялинка: стало відомо, коли і де будуть прикрашати

Валерія Доброта

Новини Дніпра: Ботсад ДНУ Новий рік - Наше Місто

У Дніпрі все-таки буде новорічна ялинка! Причому долучитися до її прикрашання може кожен бажаючий. Ботсад ДНУ запрошує мешканців и гостей міста 18 грудня прогулятися садом, відвідати експозиційну оранжерею, придбати рослинку або новорічний сувенір, а також прикрасити ялинку, роль якої зіграє кипарисовик Лавсона на Самшитовій алеї, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на Ботсад Дніпровського Національного Університету.

Іграшки можна приносити з собою або придбати у виставковому павільйоні, де буде проходити виставка-продаж кімнатних рослин та новорічних прикрас, зроблених руками співробітників саду.

Новини Дніпра: Ботсад ДНУ Новий рік - Наше Місто

У корпусі на першому поверсі  можна буде випити гарячого чаю або кави.

Також знов оголошуємо акцію «Допоможи мешканцям ботсаду пережити зиму!». Усі бажаючі можуть приносити корм для птахів та білок: несолоне та не смажене насіння соняшника та гарбуза; зерно пшениці, вівса, проса; горіхи; сухофрукти, несолоне сало. Залишити корм можна буде у Виставковому павільйоні.

Новини Дніпра: Ботсад ДНУ Новий рік - Наше Місто

Режим роботи 18 грудня

З 10.00 до 15.00.

Вхід на територію саду безкоштовний з пр.Гагаріна через хвіртку біля Виставкового павільйону. Відвідування Експозиційної оранжереї платне, 45 грн/людина.

Категорія: Афіша, Новини Дніпра, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: