Skip to content

Нічого не віщувало лиха: дніпрянка розповіла, як застрягла в ліфті під час відключення світла

Валерія Доброта

Новини Дніпра: Зстрягла в ліфті під час відключення світла - Наше Місто

Дніпрянка Олена Литвиненко розповіла, як застрягла в ліфті під час віялових відключень світла та про свій поряток командою спеціалістів ТОВ «Ліфтремонт» в Індустріальному районі, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на її сторінку в Фейсбук.

«Нічого не віщувало лиха… Сіла в ліфт, проїхала декілька поверхів і саме в цей момент мене наздогнали віялові відключення світла в моєму домі.

Ото ти, Лєна, фартова, подумала про себе і стала в пітьмі шукати телефон майстра, який мене вивільнить звідти.

Десь за 40 хвилин він таки доїхав і виявилось, я застрягла як раз між поверхами. Цей факт зробив процес мого порятунку «ефектним». Тут як раз і знадобились мої навички з тренувань з розтяжки.

Але не про це… Хочу відзначити роботу «Ліфтремонту» в Індустріальному районі. Розумію, зараз таких випадків багато і роботи в них чимало. Поки вони відчиняли двері та намагались мене розважити, з‘ясувалось, що лише в моєму будинку в кожному з під‘їздів так само хтось застряг.

Обіцяю собі більше не скаржитись на роботу підприємств обслуговуючих сферу ЖКГ. Сьогодні я на власні очі переконалась, їхні працівники, у складний час роблять, усе можливе і неможливе, аби якісно виконати свою роботу», – розповіла дівчина.

Новини Дніпра: Зстрягла в ліфті під час відключення світла - Наше Місто

Нагадуємо, як діяти, якщо застрягли у ліфті

  • Перш за все, не слід панікувати. Ваш страх ситуацію не змінить, тому заспокойтесь та починайте діяти.
  • Чекати, поки увімкнуть світло, не варіант, адже просидіти більше чотирьох годин у замкнутому просторі – перспектива не найприємніша.

Отже, вам потрібно:

  • Ретельно оглянути кабіну ліфту та знайти кнопку виклику диспетчера або номер аварійно-ліфтової служби. Зазвичай, номер телефону служби є у кожному ліфті.
  • Спробуйте викликати диспетчера та повідомити про проблему, вказавши своє місцеперебування. Якщо диспетчер не відповідає, намагайтеся знайти номер аварійно-ліфтової служби.
  • Якщо номера гарячої лінії немає, телефонуйте сусідам, родичам, батькам, які можуть зʼясувати контакти служби та викликати рятувальників.
  • Ви також можете зателефонувати 101. Інформація про вас надійде оперативним черговим аварійно-рятувальним бригадам вашого району.

Що не можна робити:

  • панікувати;
  • стрибати у кабіні ліфту;
  • намагатися відчинити двері кабіни самотужки;
  • натискати на усі кнопки одночасно.

Категорія: Війна, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: