Skip to content

Кримінал у Дніпрі: яких злочинів стало більше через енергетичну тривогу

Софія Танченко

Новини Дніпра: Яких злочинів стало більше через енергетичну тривогу

У Дніпрі практично за 9 місяців повномасштабної війни майже на 30% зменшилась кількість злочинів порівняно з попереднім роком за цей же період. Через те, що росіяни почали обстрілювати енергетичну інфраструктуру, в Україні почали економити електроенергію. У Дніпрі, як у багатьох інших містах, після 19:00 вимикають вуличне освітлення. Через що зросла кількість злочинів. Про це розповів заступник начальника Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області Володимир Богоніс, передає «Наше місто» з посиланням на «Дніпро оперативний».

«Після 19:00, коли вимикають світло, спостерігали ріст автомобільних крадіжок – коліс і майна. Ми проаналізували ситуацію, відправили наряди. Два злочинці вже сидять в тюрмі. На сьогодні тенденція до такого виду злочину знижується. Значить правильно спрацювали», – розповів Богоніс.

Також він розказав, що з початком повномасштабної війни у Дніпрі та області збільшили кількість патрулів майже вдвічі.

«Це не тільки авто, а й піші наряди. На сьогодні у нас 179 нарядів саме в місті Дніпрі, майже 500 – в області. Вони, в тому числі, превентивно запобігають вчиненню злочинів», – повідомив поліцейський.

Крім того, правоохоронець повідомив, що злочини діляться за місцем, часом і способом. Тому кожного тижня правоохоронці це аналізують і в районах, де більше всього правопорушень, виставляються додаткові наряди.

Богоніс також додав, що є категорія злочинів, які вчиняють ВПО. Але це не великий відсоток правопорушень. Тому сказати, що через них виросла злочинність у Дніпрі чи області, не можна.

Категорія: Важливо, Відео, Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: