Skip to content

Хитрий спосіб зберігати картоплю у квартирі: поради, перевірені часом

Олена Завгородня

Жоден із овочів не викликає таких складнощів із зберіганням у міській квартирі, як картопля. У теплі її не залишиш і на холоді довго тримати не вийде.

А кому не хочеться привезти мішок картоплі та забути про проблему на довгий термін? Але що робити, якщо немає ні льоху, ні підвалу, ні комори? Подробиці дізнавалися журналісти сайту «Наше місто».

Зберігаємо картоплю у квартирі

По-перше, незалежно від того, купили ви овочі або привезли з дачі, вміст мішка потрібно перебрати. Гнилу кратоплю – викидаємо, а ту, що сумнівна, – на переробку. Через одну погану бульбу може зіпсуватися все, що зберігатимуться поруч із нею.

Без світла та на самоті

По-друге, потрібно тримати запаси далі від світла, холоду та інших овочів. В ідеалі температура має становити 4-5 градусів тепла (утеплений балкон).
Зберігати картоплю краще у дерев’яних ящиках. Якщо балкон не утеплений, їх доведеться вкрити пінопластом або старими теплими речами.

Новини Дніпра: Як зберегти картоплю - Наше Місто

Варіант на крайній випадок

По-третє, якщо довелося зберігати на кухні, то вибирайте найдальшу від духовки та раковини полицю. Цілком можливо, що виручити зможе лише холодильник. Не найкращий варіант, але ненадовго і невелику кількість бульб у ньому все ж таки можна зберегти.
Картоплю доведеться вимити, висушити, розкласти в нижньому контейнері холодильника, але так, щоб вона лежала окремо від інших овочів і не в поліетиленових мішках.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: