Skip to content

Обіцяють золоті гори: яким спеціалістам в Дніпрі найбільше платять

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Вакансії 2022, знайти роботу в Дніпрі

З початком повномасштабного вторгнення рф в Україну ринок праці суттєво змінився. Багато чоловіків та жінок пішли до лав ЗСУ, деякі підприємства призупинили або ж взагалі припинили роботу. Проте вакансій в Дніпрі все ж вистачає. Журналісти сайту “Наше місто” проаналізували один з сервісів по пошуку роботи, щоб дізнатись, які ж вакансії найбільш затребувані.

Як і до повномасштабного вторгнення в Дніпрі популярною є вакансія продавця-консультанта. В середньому, за таку роботу обіцяють заробітну плату від 15 тисяч гривень.

Широкою популярністю також користуються і робочі спеціальності, наприклад, оператор-наладчик станків ЧПУ. За таку роботу готові платити 38 тисяч гривень, що за банківським курсом, дорівнює приблизно 1000$.

В Дніпрі також існує попит на автослюсарів. Зазначається, що ремонтувати він має вміти будь-яку автомобільну поломку. Платити такому спеціалісту готові від 20 до 50 тисяч гривен.

Завжди користувалась популярність серед шукачів роботи сфера обслуговування. Майже завжди закладам харчування необхідні офіціанти, баристи та кухарі.

Спеціалістам в цій сфері готові платить від 12 до 17 тисяч гривень на місяць.

Статистика

Найбільше у Дніпрі шукають фахівців робітничих спеціальностей. На сайті з пошуку роботи вакансій у даній категорії аж 757. На другому місці – ті, хто працює у сфері обслуговування – у Дніпрі на різні посади відкрито 570 таких вакансій. Трохи менше – 562 співробітники шукають для роботи у сфері продажу та закупівель.

Процедура прийому на роботу традиційна – необхідно пройти співбесіду та, як вказано в деяких описах до вакансій, випробувальний термін.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Поділитися: