Skip to content

Гумова плитка для дитячих майданчиків від Euro Guma: переваги при використанні 

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Гумова плитка для дитячих майданчиків від Euro Guma: переваги при використанні 

Одним з найпопулярніших місць будь-якого населеного пункту є дитячий майданчик. Туди сходяться батьки зі своєю малечею, яка бажає гратися, бігати, стрибати та спілкуватися. Звичайно ж, дуже важливо, щоб площа активних ігор була безпечною. Та й естетична складова теж важлива — дітям має подобатися місце, де вони проводять так багато часу. 

Величезну роль відіграє покриття: воно має оберігати дітей від травм, легко очищуватися, не сприяти утворенню калюж чи крижаного шару. Одним з найкращих варіантів покриття на сьогоднішній день є гумова плитка для дитячих майданчиків від компанії Euro Guma.

Основні характеристики гумової плитки EuroGuma 

Варто розуміти, що гумова плитка виробляється з відпрацьованих автомобільних шин. Тобто, такий матеріал вирішує питання правильної переробки великих обсягів вторинної сировини. Це доцільно і правильно с точки зору екології та дбайливого ставлення до природи. 

До складу матеріалу, окрім подрібненого каучуку, входять поліуретановий клей та барвники. В компанії Euro Guma застосовують виключно якісні компоненти, що робить покриття придатним для використання не тільки на вуличних майданчиках, але й у приміщеннях. 

Діти дуже люблять яскраві кольори та цікаві форми. Сучасне виробниче обладнання компанії Euro Guma дозволяє виробляти плитку різної товщини, форми та будь-якого забарвлення. Це дозволяє адаптувати покриття під будь-який стиль дитячого майданчика.

Переваги гумового покриття для дитячих майданчиків 

Гумове покриття для дитячих майданчиків застосовується все частіше. Популярність матеріалу обумовлена його високими споживчими характеристиками. А саме: 

  • оберігає від травм при падіннях та ударах; 
  • добре амортизує; 
  • не накопичує воду, не сприяє утворенню льодового шару; 
  • має високі показники шумоізоляції; 
  • може використовуватися в будь-який сезон; 
  • швидкий монтаж, який не вимагає використання вузькопрофільних інструментів чи спеціальної техніки; 
  • довговічність; 
  • стійкість до впливу атмосферних чинників; 
  • велике різноманіття кольорів та форм.  

Каучукова поверхня забезпечує відмінне зчеплення зі взуттям, тому під час ігор буде набагато менше падінь та травм.

Таке покриття для дитячих майданчиків не потребує особливого догляду, достатньо періодично очищувати його від бруду та сміття. До того ж, на ньому добре помітні скло, камінці та інші предмети, які можуть становити потенційну небезпеку для маленьких відвідувачів. 

Веселі ігри цілий рік 

Гумова плитка, завдяки дренажним властивостям, не здатна накопичувати вологу. Тому прогулянка на такому майданчику відразу після дощу буде максимально комфортною і не закінчиться брудними речами та мокрими ногами. 

Гумове покриття дійсно дуже просто монтується, тому можна замовити його для власного подвір’я і самотужки облаштувати комфортне та безпечне місце для ігор своїх дітей. 

Пресована гума добре підходить для облаштування доріжок, зон відпочинку, терас. Цей матеріал буде якісно слугувати не один десяток років, не втрачаючи при цьому своєї привабливості та пружності.  

Умовою довгої служби гумової плитки є рівна поверхня для її монтажу. Основа може бути будь-якою. Але, враховуючи довговічність матеріалу, краще зробити бетонну основу, яка теж має тривалий термін служби. 

Для очищення поверхні ігрового майданчика від бруду достатньо використати мітлу, вітродув чи промити його водою зі шлангу. Гратися на гумовому покритті безпечно навіть взимку, адже навіть в мороз воно не стає твердим, крихким чи слизьким.

На що варто звернути увагу 

У приміщеннях гумові покриття слід використовувати з особливою обережністю, адже каучук відноситься до матеріалів, що добре горять. На вулиці подібних обмежень немає, адже навіть у випадку займання плитки Euro Guma у повітря виділяються шкідливі речовини в обсягах, не перевищуючих межі діючих норм екологічної безпеки. 

Якщо пресована плитка виділяє різкий запах, при її виготовленні були використані низькоякісні складники. Краще обирати товари компаній, які мають сертифікати якості та повністю відповідають ДСТУ. Головною ціллю компанії Euro Guma є якість продукції, що виготовляється і потрапляє до користувача. Тому кожна одиниця товару має необхідні документи, що підтверджують їх відповідність державним стандартам і технічним умовам. 

Вартість гумового покриття може здатися високою. Але варто розуміти, що цей матеріал є довговічним, невибагливим та стійким до фізичного та механічного впливу. Тому це гарна інвестиція на довгі роки.  

Щоб правильно підібрати колір та форму покриття, можна зробити попередню візуалізацію готового майданчика. Таким чином вдасться підібрати найбільш вдалий варіант та уникнути прикрих помилок.

Категорія: Важливо

Позначки: 

Поділитися: