Skip to content

Купити генератор у Дніпрі: скільки коштує та як обрати

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Купити генератор ціна

Російське керівництво не полишає спроб занурити нашу країну у темряву. Постійні обстріли об’єктів інфраструктури призводять до екстрених та планових відключень електроенергії. Проте українців такими методами не зламати. Генератори, павербанки та ліхтарі – все йде в хід. Нещодавно журналісти сайту “Наше місто” вже писали про те, як обрати свічки на батарейках і скільки вони коштують. Наразі розглянемо, як вибрати генератор та скільки коштує такий прилад у Дніпрі.

Нагадаємо, що 8 листопада Кабінет Міністрів затвердив постанову, завдяки якій від сплати ПДВ та ввізного мита будуть звільнені генератори, та інші важливі для проходження цього опалювального сезону товари. Тож, якщо не знайдете потрібний варіант в Дніпрі, можна замовити прилад за кордоном. В цьому випадку треба враховувати термін доставки. Зазвичай він від 1 тижня. 

Як обрати генератор

При виборі генератора, в першу чергу, потрібно зрозуміти, які особливості цієї техніки є найбільш важливими у ваших умовах:

  • потужність;
  • маса;
  • габаритні розміри;
  • час роботи;
  • вартість.

Розрахунок необхідної потужності проводиться просто: складається споживана потужність електроприладів, які планується запитати.

На цьому етапі головне розуміти, які типи приладів споживачами електроенергії будуть використовуватися. Некоректно розрахований показник потужності електрогенератора скоротить термін експлуатації, підвищить витрату палива, спровокує постійні навантаження та паузи в роботі.

Генератори діляться на дизельні та бензинові. Переваги дизельних — більший ресурс та менше споживання палива порівняно з бензиновими, проте дорожча ціна.

Ціни

Варто зазначити, що генератор – недешева річ. Ціни на них стартують від 9 тисяч гривень, проте знайти такий бюджетний варіант вкрай складно – всі швидко розбирають.

В середньому за хороший генератор треба викласти від 15-20 тисяч гривень. Виробники обіцяють на нього гарантію на 12 або 24 місяці.

Зазвичай для стандартного набору електроприладів у будинку достатньо мінімум потужності – в 2 кВт. Бажаєте, щоб повноцінно працювали всі пристрої в будинку на 3-4 особи, вибирайте електрогенератор не менше 5 кВт. З ним ви закриєте потребу у забезпеченні енергією стандартних споживачів.

Читайте також: 11 листопада в Дніпрі і області відключати світло будуть по новому графіку.

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра

Позначки: , ,

Поділитися: