Skip to content

Коронавірус з’їв легені на 80%: в інфекційної лікарні Дніпра врятували 55-річного військового

Валерія Доброта

Новини Дніпра: Врятували 55-річного військового - Наше Місто

Дніпровські лікарі рятують наших героїв-військових не тільки від поранень. На жаль, страждають наші захисники не лише від ворожих куль, а й від важких хвороб, в тому числі коронавірусу, який може забрати життя за декілька днів. Тяжкою формою ковида захворів 55-річний військовий Микола. У важкому стані він потрапив до інфекційної лікарні Дніпра. Організм був виснажений жаром, а легені уражені на 80%. Тільки завдяки професіоналізму міських лікарів пацієнта вдалося врятувати, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на департамент охорони здоров’я Дніпровської міськради.

Висока температура спалювала військового майже місяць. Спочатку чоловіка доставили у військовий шпиталь, але йому ставало дедалі гірше, тому транспортували в інфекційну лікарню Дніпра.

Новини Дніпра: Врятували 55-річного військового - Наше Місто

Михайло проходив інтенсивне лікування під постійним наглядом фахівців. Хоча битися з підступною хворобою доводилось самотужки. Вся рідня чоловіка евакуювалась за кордон і не могла приїхати до хворого. Тому з цим ворогом він лишився сам на сам.

Неможливо уявити, що пережили тоді його рідні, коли не могли навіть побачити Михайла. Все що їм залишалось – щоденно обірвати слухавку лікарям, аби дізнатися бодай щось про його стан.

Новини Дніпра: Врятували 55-річного військового - Наше Місто

Міцною опорою для хворого тоді став медичний персонал. Лікарі оточили його допомогою і піклуванням. Медсестри не лишали хворого ні на мить. Навіть годували з ложки.

Але неабияка сила волі, велике бажання жити та величезна підтримка лікарів здолали хворобу і Михайло переміг у цій боротьбі.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: