![Новини Дніпра: У Дніпрі самовільно захопили міську територію](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2022/10/2022-10-14-18.22.07-990x662.jpg)
У Дніпрі “славнозвісні” брати Каснери влаштували чергове самовільне захоплення міської території. Проте цього разу, скориставшись ситуацією в країні, вирішили влаштувати незаконне будівництво, прикриваючись “прильотом” ракети. Про це повідомляють в інспекції з питань благоустрою ДМР.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2022/10/2022-10-14-18.21.20-990x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2022/10/2022-10-14-18.21.25-990x662.jpg)
“Історія така, що багато років тут були руїни, тобто на цьому місці за адресою вул. Троїцька,13 була цілком зруйнована конструкція. Є у нашому місті такі “славнозвісні” брати Каснери, які придбали ці руїни. 22 вересня цього року вони через Бабушкінський районний суд зробили таку ухвалу, що нібито тут була нормальна будівля, а внаслідок «прильоту» ракети на її місці утворилася руїна. Цим документом вони змусили поліцію прийняти заяву щодо порушення кримінальної справи, ніби у це місце влучила ракета. Прикриваючись цими документами та не маючи жодних дозволів, вони почали тут незаконне будівництво. При цьому вони активно погрожують, що викликатимуть телеканали і розповідатимуть, що міська рада не дає людям можливості відбудовувати зруйновану будівлю після ракетного удару. Нині ж ми проводимо демонтаж будівельних матеріалів, які складалися на міській території. А коли буде ухвалено відповідне рішення, ми демонтуємо й незаконну споруду, яку вони не встигли ще звести”, – зазначив начальник інспекції з питань благоустрою ДМР Руслан Мороз.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2022/10/2022-10-14-18.21.29-990x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2022/10/2022-10-14-18.21.32-990x662.jpg)
Зі свого боку, заступниця директора з правових питань КП «Управління контролю за благоустроєм міста» ДМР Анастасія Городенко додала:
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2022/10/2022-10-14-18.21.46-990x662.jpg)
“Інспектори нашого підприємства виявили захаращення міської території, незаконне будівництво за адресою: вул. Троїцька, 13. Ця ділянка є історичним меморіалом і будь-яке будівництво тут потребує спеціального дозволу, якого не мають забудовники Каснери. У нас є зафіксована інформація, що на цій ділянці ще в червні цього року були просто руїни, а не забудова, як стверджують. Загалом, нинішнє незаконне будівництво відбувається без отриманого дозволу на земельну ділянку, тобто це – самовільне захоплення території”.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2022/10/2022-10-14-18.21.51-990x662.jpg)