Skip to content

«Ціни от-кутюр»: коли в Україні та Дніпрі подешевшають яйця

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Ціни на яйця Озерка, супермаркети

Ціни на яйця цього року б’ють всі рекорди. Війна, тимчасова окупація територій, знищення виробництв в результаті обстрілів – фактори, які негативно вплинули на ціноутворення. В супермаркетах Дніпра за десяток яєць просять не менше 50-55 гривень, а от за домашні на «Озерці» хочуть вторгувати 75-100 грн. Коли ж ціна на яйця впаде та чи впаде взагалі, розкажуть журналісти сайту «Наше місто» з посиланням на НВ.

Як зазначають аналітики, за останній місяць виробники яйця збільшили ціну більш ніж на 80%.  Через бойові дії були закриті деякі птахофабрики, порушені цикли виробництва (не відбулася зміна старої птиці на молоду) та зменшилось поголів’я. Також деякі українські мережі супермаркетів   мали постачальників у Донецькій, Луганській, Херсонській областях, які вимушені були закрити виробництво.

На ціни вплинула і девальвація офіційного курсу гривні. Через це зросла вартість добового молодняку, кормових добавок, ветеринарних препаратів, пакувальних матеріалів, запасних частин до обладнання.

Новини Дніпра: Ціна на яйця

Від чітких цінових прогнозів експерти утримуються, але певні, невдовзі пропозиція на ринку збільшиться.

«Вже в жовтні матимемо збільшення виробництва яєць та цінову стабілізацію на ринку», — розповів виконавчий директор асоціації Союзу птахівників України Сергій Карпенко.

Читайте також: Роздадуть по 2200 грн: в Україні вводять нову виплату.

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: