Skip to content

Не дожив 2 місяці до свого 30-річчя: Дніпропетровщина тужить за поліцейським, який загинув на війні

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Загинув Валентін Звягінцев

Кривава війна російського народу проти Україні щодня забирає життя найкращих представників нашої нації. Гинуть військові, рятувальники, поліцейські, лікарі, цивільні. Не завжди нагороди Герої встигають отримати за життя. Нерідко вони отримують їх посмертно. Так, від рук окупантів загинув поліцейський офіцер Софіївської громади Валентин Звягінцев, пише «Наше місто» з посиланням на сайт обласної поліції.

Валентин Звягінцев народився 28 квітня 1992 року в с. Лозуватка Криворізького району. З 2011 по 2012 рік служив у Збройних силах України. Закінчив Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ.

Працював слідчим, дільничним у відділі превенції Криворізького районного управління поліції, з лютого 2022 року — поліцейським офіцером Софіївської територіальної громади.

29-річний старший лейтенант поліції загинув 27 лютого. Указом президента України від 28 лютого його нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня посмертно. У Валентина залишилися дружина, двоє синів, батьки та сестра.

Редакція сайту “Наше місто” висловлює щирі співчуття родині та близьким загиблого Героя. Ми ніколи не забудемо того, що зробив цей мужній чоловік для кожного з нас. Вічна пам’ять…

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: