Skip to content

Залишилось декілька днів: куди звертатися переселенцям, які не отримали виплати

Валерія Доброта

Новини Дніпра: Виплати ВПО - Наше Місто

Якщо ви приїхали у Дніпропетровську область, рятуючись від війни, і подавали заяву на виплату через «Дію» до 30 квітня, але її не обробили, ще є можливість отримати виплати. Що треба для цього зробити, розповіли в обласній військовій адміністрації, повідомляє сайт «Наше місто».

Новини Дніпра: Виплати ВПО - Наше Місто

«Для отримання допомоги на проживання таким людям треба написати заяву. У ній мають бути вказані номер банківського рахунку та персональні дані одержувача. Обов’язково надати підтвердження, що подавали заяву через Дію. Це може бути скріншот», – зазначила начальниця відділу з питань ВПО департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОВА Людмила Король.

Подати документ необхідно до органів соцзахисту. Зробити це треба до 1 жовтня.

«Розмір виплат не змінився: для людей з інвалідністю та дітей – 3 тис грн, для інших – 2 тис», – зауважила Людмила Король. 

Загалом на Дніпропетровщині більш ніж 220 тис отримувачам вже нарахували допомогу на проживання. За останні шість місяців загальна сума виплат – майже 4 млрд грн.

За детальною інформацією можна звертатися до фахівців департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОВА (068) 240 68 29.   

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: