
Унаслідок обстрілів російських окупантів місто Енергодар Запорізької області повністю залишився без світла та води. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов у Telegram, передає кореспондент «Наше місто».
Орлов додав, що наразі з’ясовується, наскільки критичною є ситуація, та чи можна виправити її найближчим часом.
“Щодо подальшої роботи Запорізької АЕС та загальної ситуації на підприємстві – чекаємо на офіційний коментар від НАЕК “Енергоатом”, – зазначив міський голова.
Згодом Орлов написав, що завдяки працівникам комунальних підприємств та фахівцям Запорізької АЕС в Енергодарі почалося відновлення електропостачання.
Після завершення цього процесу розпочнеться підключення каналізаційно- насосної станції. І наступним кроком стане відновлення роботи свердловин на питному водозаборі.
Фахівці докладають максимальних зусиль, щоб виконати ці роботи найближчим часом.
Нагадаємо, цієї ночі російська армія обстріляла чотири райони – Синельниківський, Нікопольський, Криворізький та Дніпровський.
Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна
Позначки: укрнет