Skip to content

2 220 грн на особу: для жителів Дніпропетровської області ввели додаткові виплати

Валерія Доброта

Новини Дніпра: виплати 2200 на особу - Наше Місто

10 тисяч українців з тимчасово окупованих територій та зон активних бойових дій отримають додаткові виплати. Розмір допомоги становитиме 2 220 грн на особу, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на Міністерство соціальної політики України.

Про виплати

8 серпня 2022 року Міністерство соціальної політики України уклало Меморандум про взаєморозуміння з Відокремленим підрозділом іноземної неурядової організації ACTED для надання грошової допомоги українцям, які проживають на тимчасово окупованих територіях або населених пунктах, які знаходяться у зоні активних бойових дій, та які подали заявку на її отримання через платформу єДопомога.

Відповідно до положень Меморандуму, підтримкою додатково до державних програм буде охоплено 10 000 людей з числа найбільш вразливих груп з тимчасово окупованих територій та зон активних бойових дій. Розмір допомоги становитиме 2 220 грн на особу/місяць одноразовою виплатою на три місяці. На початковому етапі це будуть мешканці Харківської, Донецької, Херсонської, Дніпропетровської та Миколаївської областей.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: