Skip to content

Ракетний удар по Нікопольському району: що відомо

Валерія Доброта

Ракетний удар по Нікопольському району - Наше Місто

Як ми раніше писали, сьогодні вночі ворог здійснив масований обстріл Нікополя і району з артилерії. Випущено біля сорока реактивних боєприпасів, в тому числі – запалювальні. Уламками та пожежею пошкоджено приватні будинки, транспорт, господарчі будівлі. Крім того, по одному з населених пунктів Мирівської громади окупанти ударили крилатою ракетою X-59. Про це у ранковому зверненні до населення доповів голова Нікопольскої РВЦА Євген Євтушенко, повідомляє сайт «Наше Місто».

Ракетний удар по Нікопольському району - Наше Місто

«На території одного з населених пунктів Мирівської громади близько третьої години ночі вибухнула крилата ракета. Пошкоджено будівлі розташовані поруч з місцем її падіння.

На щастя, загиблих та постраждалих немає.

ЗСУ протягом минулого дня та ночі здійснювали вогневе ураження живої сили і техніки окупантів. Вкотре прошу вас утримуватись від коментарів щодо певних звуків на нашій території та їх локалізації», – розповів він.

Ворог накрив два райони Дніпропетровщини. Новини Дніпра

За інформацією керівництва залізничної станції сьогодні і щодня через Нікополь курсує потяг сполученням Запоріжжя-Львів.

У складі потягу знаходитимуться 5 безкоштовних еваковагонів (в голові потяга).

Відправлення потяга зі станції Нікополь відбувається о 12:58.

Ракетний удар по Нікопольському району - Наше Місто

Довідково. Комплекс Х-59 «Овод» – добре відома розробка з часів Радянського Союзу. Ця зброя створювалася як засіб ураження малорозмірних наземних і надводних цілей, прикритих засобами ППО.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: , ,

Поділитися: