Skip to content

В Енергодарі чули вибухи: окупанти з метою провокації запустили ракети з сусідніх сіл

Валерія Доброта

Енергодар вибухи - Наше Місто

Мер Енергодара Дмитро Орлов заявив, що сьогодні вночі окупанти з метою провокації запустили ракети з сусідніх сіл в напрямку міста, щоб звинувати в обстрілах ВСУ. Але не врахували, що їхні дії бачать і повідомляють про них місцеві мешканці, повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на його офіційний телеграм-канал.

«Короткі підсумки минулої ночі в Енергодарі. Було доволі голосно і тривожно – місцеві мешканці чули не один голосний вибух.

І хоча військові рф традиційно перед своїми «операціями», а по факту провокаціями намагалися максимально заглушити мобільний зв’язок, завдяки його посиленню на протилежному березі водосховища є змога дізнаватися з перших вуст, що насправді відбувається в Енергодарі. 

Люди повідомляють, що за відчуттями вибухи лунали «у себе під вікнами». А по факту в межах промислової та рекреаційної зон Енергодара. Летіло саме в бік міста.

Попередньо відомо, що окупанти запустили ракети з сусідніх сіл  (в радіусі кількох десятків кілометрів) з метою звинувачення потім ЗСУ в обстрілі міста.

Але не врахували, що і в селах теж люди, які спостерігають за іх «творчістю». І підтверджують вилети саме від окупантів», – розповів Дмитро Орлов.

Поки що інформації про постраждалих внаслідок нічних провокацій окупантів немає.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Україна

Позначки: 

Поділитися: