Skip to content

До Дніпра надійшла чергова партія сучасних функціональних ліжок для міських лікарень

Валерія Доброта

Дніпро завдяки щоденній кропіткій співпраці мерії міста з міжнародними благодійними організаціями отримав чергову партію функціональних медичних ліжок. Цього разу їх передали ще одній міській лікарні. Йдеться про 22 сучасні мобільні ліжка, надані німецькою благодійною організацією «Gemeinsam für die Ukraine e.V» (у перекладі «Разом за Україну»).

«Функціональні ліжка обладнані електроприладами. Вони складаються з декількох секцій з регулюванням висоти. А електроприлади допомагатимуть нам у догляді за пацієнтами. Розмістимо ліжка у відділеннях травматології, хірургії, ортопедії, у палатах інтенсивного та неврологічного профілів. Ми дуже вдячні міській владі, яка докладає усіх зусиль, європейській спільноті, від якої постійно отримуємо допомогу у вигляді медичних препаратів, витратних матеріалів, обладнання хірургічного профілю», — підкреслила лікарка міської лікарі Наталія.

Водночас волонтерка Ірина Боронило розповіла: «Німецька благодійна організація «Gemeinsam für die Ukraine e.V» була заснована у Франкфурті-на-Майні. Серед її засновників — українки, які вже давно проживають у Німеччині, зокрема Франкфурті та окрузі.  Тому, коли почалася війна, вони заснували благодійну організацію для допомоги українцям, які приїздять до Німеччині, а також медичним закладам України, зокрема й Дніпра. Це вже не перший вантаж від благодійної організації до Дніпра».

Нагадаємо, міські лікарні Дніпра раніше вже отримали понад 70 функціональних ліжок, наданих благодійними організаціями у співпраці з мерію.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра

Позначки: 

Поділитися: