Skip to content

Понад 100 пошкоджених будівель і близько 10 постраждалих: Лукашук про обстріли Дніпропетровщини

Софія Танченко

Новини Дніпра: Лукашук про підсумки 28 вересня

149 доба повномаштабного воєнного вторгнення росії на територію України добігає кінця. Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук підвів підсумки дня, повідомляє “Наше місто“.

“Коротко щодо ситуації в області.

Протягом дня окупанти кілька разів обстріляли Велику Костромку у Криворізькому районі: там зруйновано 1 будинок, ще 5 частково пошкоджено. Було перебито лінії електропостачання, нині все відновлено. Люди не постраждали.

В Апостоловому після нічної ворожої атаки пошкоджено 53 приватних і 12 багатоквартирних будинків. Постраждало 8 цивільних громадян, троє з них наразі залишаються в лікарні. Протягом дня повторних обстрілів не зафіксовано.

У Нікополі після нічних обстрілів зруйновано 1 приватний будинок і 3 господарчі споруди. Майже 90 будівель пошкоджено, більше половини з яких – це приватні будинки.

Наразі ситуація в усіх районах Дніпропетровщини контрольована. Російських окупаційних військ в області немає. Тримаємо оборону, допомагаємо державі.

Обстріли, до яких вдається ворог – це тактика терору і залякування мирних громадян. Але наші Збройні сили роблять все, щоб припинити це російське варварство, зупинити ворога і звільнити українську землю. Підтримуємо ЗСУ, Президента і віримо в Перемогу.

Мирного вечора”, – написав Лукашук.

Категорія: Важливо, Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: