Skip to content

Дніпрянин Олексій Суровцев про порятунок тварин з-під обстрілів (Ексклюзив)   

Дарина Сухоніс

Дніпрянин Олексій Суровцев про порятунок тварин з-під обстрілів (Ексклюзив) Новини Дніпра

Він – справжня бородата котоматуся! Олексій Суровцев врятував понад 200 тварин з початком повномасштабного вторгення! Олексій родом з Дніпра, але мешкає в Ірпені. Піід обстрілами він діставав покинутих, наляканих та голодних тварин з розбомблених будинків та квартир, передає журналіст “Наше Місто. Афіша Дніпра”.

Деяких повертав господарям, когось – віддавав в інші родини, а дехто залишався у притулку, який створив актор. Бородата котоматуся отримував тисячі повідомлень в інстаграм і прохань врятувати пухнастих заручників. Далі за допомогою однодумців Олексій систематизував свою роботу, в гугл-таблиці люди залишали свої запити і адреси.

Для нас він відомий актор Олексій Суровецев і небайдужий зоозахисник. А для кожного врятованого кота і песика – він просто янгол охоронець, шанс на життя, можливість знову побачити свій рідний дім або знайти новий.

Ніколи не кидайте домашніх улюбленців, навіть якщо за вікном війна. Адже вони безкінечно довіряють вам і люблять вас. І точно чекатимуть, навіть до смерті Якщо ви хочете підтримати притулок Олексія:

5523 2458 0066 8012
Surovtsev Oleksii
PayPal: mister.strike@gmail.com

send.monobank.ua/5mK3nUwybr

Анастасія Ткач, Дарина Сухоніс-Табацька, Костянтин Фурдуй

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: