Дівчина, яка вражає своєю силою: у Дніпрі врятували медсестру з Лисичанська, яка втратила ноги

Валерия Доброта
    -
Врятували медсестру, яка втратила ноги - новости Днепра

У одній з лікарень Дніпра на лікуванні і реабілітації знаходилась 23-річна медсестра з Луганщини Оксана – мама двох прекрасних діток. Вона потрапила під обстріл, коли поверталась з роботи додому. Залишилась без обох ніг. Крім того, втратила пальці на одній руці. Тим не менш, як зізналася фізичний терапевт Дар’я Крапива, Оксана не втратила жагу до життя, і за час перебуванні у лікарні вразила усіх своєю силою і волею, повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням Дар’ї у Фейсбук.

«Дівчина, яка вражає своєю силою. Ми думали, що це ми будемо вчити її жити далі, а виявилося, що вона теж нас багато чому навчила.

Оксана —  медична сестра. Їй 23 і вона має 2-х діток. Вона отримала мінно-вибухову травму 27 березня 2022 року, коли йшла додому по своєму місту, не центральною вулицею. Першу допомогу отримала в м. Лисичанськ, після чого 31 березня була евакуйована в м. Дніпро.

Оксана має подвійну високу ампутацію, і завдання перед лікарями стояло дуже не просте. Рани були інфіковані і лікарі відділення гнойно-септичної хірургії провели колосальну роботу: зупинили розповсюдження інфекції та сформували правильні контури кінцівок з оглядом на подальше протезування. Медичні сестри забезпечували щоденні перев’язувальні  процедури та догляд.

Оксана почала отримувати реабілітаційну допомогу одразу, як тільки ми отримали дозвіл від лікуючого лікаря. Оксана каже, що саме з початком реабілітаційного втручання вона захотіла жити далі і налаштувалася на майбутнє. Тому що в неї двоє дітей, які є сенсом її життя і заради них вона готова боротися», — розповіла фізичний терапевт.

Врятували медсестру, яка втратила ноги - новости Днепра

Як нам стало відомо з коментарів, Оксана вчора вирушила для продовження реабілітації та протезування до Німеччини.

Поделиться: