Дощі грають нам на руку, погода на нашому боці: звернення голови облради Миколи Лукашука

Яна Коваль
    -
Дніпропетровщина, в нас все спокійно, - Лукашук

Закінчується 54 доба героїчного протистояння російському вторгненню. Ситуація в регіоні станом на цю хвилину повністю контрольована. Окупантів на території Дніпропетровщини немає. Всі кордони області захищають професійні, вмотивовані військові, які боронять свою Батьківщину. Про це повідомляє «Наше місто», посилаючись на очільника Дніпропетровської обласної ради Миколу Лукашука.

Нині на Дніпропетровщині перебуває понад 135 тисяч переселенців, які стали на облік як внутрішньо переміщені особи. З них:

  • майже 34 тисячі дітей;
  • 27 тисяч — маломобільні громадяни та люди старше 60 років.

«Лише з минулого тижня на Дніпропетровщину приїхало близько 7 тисяч родин із дітьми. І це тільки ті, які стали на облік. Але є велика кількість людей, які цього не зробили. Наш регіон приймає українців, які були вимушені покинути свої домівки через російське вторгнення. Допомагати — це наш обов’язок. Своїх не кидаємо, бо ми одна нація. Згуртована, сильна нація українців. Ну і наостанок. Погані погодні умови заважають ворогу і руйнують його плани. Дощі грають нам на руку, погода на нашому боці. ЗСУ готові до того, щоб дати окупантам жорстку відсіч на Донбасі. Ми впевнені, що так і буде. Віримо в наші Збройні сили. Знаємо, що вони нездоланні», — підвів підсумки Микола Лукашук.

Нагадаємо, у Дніпрі сімейні лікарі надають увесь спектр медичних послуг на первинній ланці. За словами генеральної директорки одного із згаданих центрів Галини Одінцової, враховуючи воєнний стан, довелося об’єднати роботу амбулаторій. Але попри це 45 лікарів центру по черзі ведуть прийом.

Поделиться: