Стали відомі подробиці затримання жителя Новомосковська на місці прильоту ворожої ракети

Валерия Доброта
    -
Стали відомі подробиці затримання жителя Новомосковська на місці прильоту ворожої ракети. Новости Днепра

Очільник Новомосковська Сергій Резнік у своєму зверненні до населення заспокоїв жителів, що, незважаючи на рекордні сирени, у місті все спокійно. Ворог не здійснював атак на Новомосковский район, повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на сторінку мера у Фейсбук.

«Від учорашнього ранку вже більше десятка повітряних тривог. На щастя, у Новомосковськ нічого не прилетіло, минулося без ракетних чи артилерійських обстрілів. Але виключати таку можливість не можна. Особливо враховуючи лють окупантів через те, що «триденний бліц-криг» їм не вдався й вони добряче отримують по зубах від наших захисників. Небезпека бомбардувань будь-якого міста України є високою. Тому закликаю новомосковців відноситися до попереджувальних сигналів з усією відповідальністю», — написав мер.

Також він розповів подробиці жителя Новомосковська на місці прильоту ворожої ракети, який відбувся 5 квітня та спричинив масштабну пожежу.

«Тоді рятувальники гасили пожежу протягом трьох днів. Житель Новомосковська Данило дозволив собі попри всі заборони вести зйомку й завантажувати відео в Instagram в режимі реального часу, знаходячись недалеко біля місця вибуху. Хлопця знайшли і провели профілактичну бесіду. Виявилося, що окрім зйомок вибухів Данило займався ще й шахрайством, обдурюючи бійців з передової – пропонував забезпечувати їх цигарками, гроші отримував, але товар не відправляв», — розповів Резнік.

Поделиться: