10 онкоцентрів України отримали ліки на суму майже 10,5 млн грн завдяки акції АТБ «Мене це стосується»

Редакция "Наше мiсто"
    -
10 онкоцентрів України отримали ліки на суму майже 10,5 млн грн завдяки акції АТБ «Мене це стосується»

У листопаді 2020 року в мережі “АТБ-маркет” відбулася всеукраїнська благодійна акція “Мене це стосується! А тебе?”,  організована фондами “Таблеточки” і “АТБ”. Кожен українець, який купував спеціальні благодійні товари, допоміг зібрати більше 10 мільйонів гривень на допомогу дітям в онкоцентрах. Завдяки цим коштам онкохворі діти, підопічні фонду “Таблеточки”, своєчасно отримали препарати для ефективного лікування. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на публікацію генерального директора компанії АТБ Маркет Бориса Маркова.

Весь світ провів минулий рік на карантині. Але рак – ні. Особливої підтримки потребують онкохворі діти, які й до пандемії були у вкрай вразливому становищі. Через зрив державних закупівель і відсутність потрібних медикаментів, які дітям за законом має надати держава, діти ризикували взагалі залишитися без життєво необхідних ліків.

Коли дитина хворіє на рак – це стосується кожного. Українці показують, що вони вміють об’єднуватися заради хворих дітей. У цей складний рік завдяки небайдужим українцям необхідну допомогу отримали діти в 10 онкоцентрах у 8 областях України на суму 10,48 мільйона гривень.

10 онкоцентрів України отримали ліки на суму майже 10,5 млн грн завдяки акції АТБ «Мене це стосується»

Онкохворі діти, які лікуються у КП «Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня», отримали допомоги на 567 тисяч гривень.

Наше онкогематологічне відділення розраховано на 40 ліжок. Протягом року хіміотерапію отримують близько 140 дітей. Всім їм потрібне своєчасне, ефективне лікування. Ми дуже вдячні благодійним фондам за допомогу, ця допомога вкрай важлива! Оскільки лікування ефективне тільки тоді, коли воно проходить своєчасно і за планом, без затримок”, – коментує завідувачка гематологічного відділення обласної дитячої клінічної лікарні Дніпропетровської області Ірина Посмітюха.

10 онкоцентрів України отримали ліки на суму майже 10,5 млн грн завдяки акції АТБ «Мене це стосується»

Звіти за результатами акції «Мене це стосується! А тебе?» 2020 року можна переглянути тут:

Звіт за результатами акції 2020 року.

Зведений звіт надходжень та витрат за благодійним проектом «Мене це стосується» БФ «Таблеточки» та БО «ВБФ»АТБ» за листопад 2020-лютий 2021.

Відео тут.

“Коли дитина хворіє на рак – це стосується кожного. У 2020 році весь світ пішов на карантин, та попри всі виклики пандемії онкохворі діти продовжували свою боротьбу. Це стало можливим завдяки фантастичним українцям, які підтримали дітей купуючи “добрі” товари в мережі АТБ-Маркет. Ця акція довела, що великі добрі справи – це частина повсякденного життя українців, і це дарує надію”, – ділиться директорка зі стратегічних партнерств фонду “Таблеточки” Світлана Пугач.

«Це не перша благодійна акція, яку ми реалізуємо останнім часом. Але саме ця — особлива! І за масштабами її проведення, і за долученням до неї українських топ-зірок, а головне, за вкрай важливою місією — допомоги онкохворим дітям, які потребують термінового лікування. Ми щиро вдячні всім нашим партнерам, кожному покупцеві, хто не залишився осторонь, підтримував і брав активну участь в реалізації нашої спільної з благодійним фондом «Таблеточки» ініціативи. Допомагати сьогодні — це дійсно просто, особливо коли це стосується кожного з нас», – зазначає голова Ради директорів, генеральний директор корпорації «АТБ» Борис Марков.

 
Під час акції українці купували на касах магазинів торговельної мережі “АТБ” благодійні шоколад і чай, вартістю 7 і 5 гривень, та товари партнерів у залі, позначенні спеціальним цінником. Всі гроші з продажу благодійних товарів з урахуванням податків та 50 копійок від обраних товарів партнерів – перераховувались на лікування онкохворих дітей, підопічних фонду «Таблеточки». До акції приєдналися співачка Оля Полякова та її колега DZIDZIO. Обличчя зірок прикрасили упаковки благодійних товарів: шоколадок та чаю.

10 онкоцентрів України отримали ліки на суму майже 10,5 млн грн завдяки акції АТБ «Мене це стосується»

“Таблеточки” — благодійний фонд, який з 2011 року допомагає онкохворим дітям в Україні. Щомісяця під опікою фонду 400 дітей і 21 онковідділення по всій Україні. За час роботи фонду адресну допомогу отримали більше 5000 родин.

Благодійна організація “Всеукраїнський благодійний фонд АТБ” заснована у 2017 році. Головною метою діяльності фонду є всебічна підтримка та допомога різноманітним верствам населення: воїнам АТО та їхнім родинам, вимушеним переселенцям, пенсіонерам, людям з інвалідністю, багатодітним сім’ям, дітям, які потребують термінового лікування. За час роботи фонду було проведено декілька всеукраїнських благодійних програм: “Дерево життя”, “Благодій” тощо, спрямованих на цільову підтримку та допомогу дитячим лікувальним закладам України. В рамках реалізації цих програм обласним дитячим лікарням фонд передав сучасне медичне обладнання та необхідні витратні матеріали на суму понад 7 мільйонів гривень.

Поделиться: