ГОГОЛЬFEST – знову в Дніпрі

Редакция "Наше мiсто"
    -
ГОГОЛЬFEST – знову в Дніпрі

3 та 4 жовтня в Дніпрі вже вдруге відбудеться міжнародний мультидисциплінарний фестиваль DniPRO ГОГОЛЬFEST.

Як наголосив директор фестивалю Макс Демський, програма заходу здивує містян: «Організатори ГОГОЛЬFEST ДНІПРО знову раді працювати заради розвитку культури в Дніпрі та обіцяють цього разу здивувати мешканців міста не менше, ніж минулого року».

Однією з особливостей ГОГОЛЬFEST ДНІПРО цього року стане акцент на трансформації культурного суспільства. Куратор міжнародних програм ГОГОЛЬFEST Андрій Палатний наголосив, що site-specific концепція фестивалю не закінчиться лише прес-конференцією на паромі: для прем’єрного показу театральної вистави зафрахтують справжню баржу, яка і стане головною особливістю ГОГОЛЬFEST ДНІПРО.

«Навіть за нових карантинних реалій у фестиваля є можливість залучити міжнародних перформерів, які візьмуть  участь у театральній та візуальній програмі», — каже Андрій Палатний.

Григорій Гельфер, голова Художньої ради при міському голові, заслужений діяч мистецтв України, наголосив на перспективах проведення фестивалю в місті: «Дніпро вкотре гордий  вітати такий потужний культурний вибух в місті, як ГОГОЛЬFEST. Програма «Культурна столиця» та ГОГОЛЬFEST – надійні партнери в розвитку культурної інфраструктури в Дніпрі. Ми впевнені, що мешканці міста лише виграють від такого партнерства»

ГОГОЛЬFEST – знову в Дніпрі

Візуальна програма фестивалю цього року стане не менш захопливою, ніж у 2019 році. «Родзинку» наразі не розголошують, але запевняють в унікальних методах донесення думки художника, каже кураторка візуальної програми DniPRO ГОГОЛЬFEST Ольга Литвяк.

ГОГОЛЬFEST не лише цікавий захід для гостей фестивалю, це ще й гарна нагода для дніпровський творців об’єднатися.

 «Головна причина організації такого складного фестивалю – його внесок у культуру міста. Зміни, які відбуваються завдяки таким перформативним заходам  залишаються в пам’яті мешканців та впливають на ком’юніті дніпровських творців», — каже позаштатний радник міського голови з питань культури Євген Гендін.

У свою чергу управління культури департменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради усіляко сприятиме проведенню такого важливого культурного заходу. «Це надзвичайно велика можливість для Дніпра – бути містом, яке вже вдруге приймає ГОГОЛЬFEST», —  зазначає начальник управління культури Євген Хорошилов

ГОГОЛЬFEST – знову в Дніпрі

Директор ГОГОЛЬFEST Макс Демський запевнив, що захід відбудеться з дотриманням карантинних обмежень. До команди організаторів навіть додали спеціальну посаду – COVID-менеджер.

До заходу можна буде долучитися не тільки як відвідувач, але й в якості волонтера та перформера.

Подробиці – на офіційній сторінці заходу у Facebook https://www.facebook.com/dniprogogol.org/

Поделиться: