Телеканал «Прямий» купил квартиру семье погибшего шахтера

Евгентий Гольдман
    -

Президент обещал, а «Прямий» сделал

Телеканал «Прямий» самостоятельно купил квартиру семье погибшего шахтера Михаила Павлика. Вдова Павлик и трое детей будут жить в собственной квартире, в том доме, где они раньше арендовали жилье, передает корреспондент «НМ».

«Я спокойна, зная что женщина и трое её детей будут жить в своей собственной квартире после трагической смерти отца на шахте «Лісова». Этот псевдоконфликт с президентом, который раздули боты на фейковых сайтах, показали, кто есть кто. Президент обещал, а «Прямой» канал сделал. Я горжусь, что канал, на котором я работаю, показал свою человечность, а не пустые разговоры, — делится впечатлениями от встречи с новосёлами журналистка «Прямого» Ольга Зелиско.

Напомним, ранее Владимир Зеленский предложил журналистке, чтобы он и телеканал «Прямий» «скинулись» и купили квартиру семье шахтера. Однако после 29-го мая каких-либо известий о решении главы государства не поступало.

Вчора на шахті "Лісова" на Львівщині трапилась трагедія — загинуло двоє шахтарів. Хочу висловити щирі співчуття рідним та близьким загиблих гірників.І додам кілька слів про вчорашній візит президента Зеленського на шахту "Лісова" на Львівщині і про нібито "скандал", якого насправді не було. Поки В. Зеленський робив селфі з шаурмою, дорогою на Львівщину, на копальні його чекали гірники і родичі загиблих кілька годин. Люди обговорювали серіал "Слуга народу", де за сценарієм стається вибух на шахті "Лісова" і гинуть шахтарі. Гірники обурювались, що за їхніми прикметами не можна називати реальні шахти і населені пункти в якихось жартах. Зеленський вислухав скарги вуглярів на умови праці та затримку зарплати.Пообіцяв допомогти, купити квартиру сім"ї загиблого гірника. Але потім скерував цей клопіт до обласної влади. І тут президент побачив мікрофон телеканалу "Прямий" і сам розпочав розмову. (Все побачите на відео.).

Опубліковано Олею Зеліско Четвер, 30 травня 2019 р.

Владимир Зеленский обратился к журналистке «Прямого» со словами (языком оригинала):

“Тому, що ви канал “Прямий” ви можете допомогти. Давайте з вами зараз купимо квартиру, давайте “Прямой” канал, ми з вами пообіцяємо і разом з вами… Я куплю квартіру, що ви мєнє тут інтерв’ю вєдьотє?”.

Источник: «Прямий» канал

Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram

Поделиться: