Борис Філатов привітав дніпрян з одним з найстаріших міжнародних свят

София Танченко
    -
Борис Філатов привітав дніпрян з одним з найстаріших міжнародних свят. Новости Днепра
Мер Дніпра Борис Філатов привітав всіх громадян з світлим міжнародним Днем захисту дітей.
Борис Філатов привітав дніпрян з одним з найстаріших міжнародних свят. Новости Днепра
Дорогі земляки!

Вітаю з Днем захисту дітей. Пам’ятаймо, що навіть найсуворіші дорослі колись були малими дітьми. У всіх були розбиті коліна, зламані батьківські речі, сварки з бабцями через зірвані з клумби квіти і ще багато-багато чого. Діти – наше продовження. Тож цінуйте кожну мить, проведену одне з одним. Дослухайтеся та підтримуйте своїх дітей. Адже хай як складатимуться обставини, єдина і найцінніша істина у житті – це любов до найрідніших. Бажаю здоров’я і злагоди, миру та добра!

З найкращими побажаннями Міський голова Дніпра Борис Філатов

Справка

Свято день захисту дітей засновано у листопаді 1949 року рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок і відзначається щорічно 1 червня. Вперше день захисту дітей був проведений в 1950 році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно більш ніж у 30 країнах світу.

Це свято вважається одним з найстаріших міжнародних свят. Уперше його відзначили в 1950 році. В Україні День захисту дітей святкується з 1998 року.

Це не тільки галасливі і веселі святкування дітвори, але й нагадування суспільству про необхідність дотримання і пошани прав дитини, як необхідної умови для формування гуманного і благополучного суспільства.

Хочешь узнавать новости Днепра первым, подписывайся на наш телеграмм-канал !

Поделиться: