В Днепре полицейские откачали мужчину, который угорел в гараже (ВИДЕО)

Ростик Петровский
    -
В Днепре полицейские откачали мужчину. Новости Днепра

В Днепре патрульные полицейские спасли 27-летнего мужчину, который отравился угарным газом. Пострадавший не дышал и у него отсутствовал пульс. Правоохранители смогли его откачать. Об этом «НМ» узнали в пресс-службе полиции города.

Инцидент случился в гаражном кооперативе на улице Черноземной. Проходящая мимо кооператива девушка, услышала шум работающего мотора в закрытом гараже. Свидетельница не дозвалась владельца автомобиля и вызвала патрульных.

Прибывшие на место полицейские вскрыли гараж и вынесли пострадавшего на свежий воздух. Мужчине провели сердечно-легочную реанимацию и он начал дышать. К гаражному кооперативу вызвали скорую.

К счастью, патрульные вовремя реанимировали 27-летнего парня и его госпитализировали в больницу.

порятунок

Патрульні повернули до життя чоловіка, який ледве не вчадів у гаражі16 грудня, близько 7-ї години ранку спецлінії 102 надійшло повідомлення від охоронниці гаражного кооперативу на вулиці Чорноземній. Жінка помітила в одному з гаражів світло та шум двигуна працюючого автомобіля. Втім людина, яка перебувала всередині, не відповідала. Тож жінка запідозрила, що трапилася біда. Патрульні одразу прибули за вказаною адресою. Там вже були знайомі чоловіка, який був у гаражі. Вони повідомили поліцейським, що той не відповідає на дзвінки, а будівля зачинена зсередини. Інспектори вирішили відчинити двері гаража. Коли це вдалося, охоронці порядку зрозуміли, що треба негайно рятувати чоловіка, що перебував у працюючому авто. Він був без свідомості, пульс був відсутній. Поліцейські разом із небайдужими громадянами винесли потерпілого на свіже повітря, стали проводити серцево-легеневу реанімацію та терміново викликали швидку. За попередньою інформацією, чоловік працював у гаражі, ремонтуючи авто, а потім заснув. На щастя, патрульні встигли вчасно і змогли повернути 27-річного громадянина до життя — він став дихати. Швидка шпиталізувала його до лікарні.

Опубліковано Патрульна поліція Дніпропетровської області Понеділок, 18 грудня 2017 р.

Поделиться: