Мер Дніпра підтримав медреформу

Юлия Бабенко
    -
Мер Дніпра підтримав медреформу. Новости Днепр

Борис Філатов готовий простягнути руку ініціативним людям, які прагнуть змінити ситуацію в медицині країни.

Свою чітку позицію з цього приводу він висловив під час зустрічі з колективом лікарні ім. Мечникова, де з робочим візитом побувала в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

Мер Дніпра підтримав медреформу. Новости Днепр

-Не можна лишати все, як є, треба рухатися вперед, і я готовий простягнути руку ініціативним людям, — наголосив  він. – Я добре володію ситуаціє, бо завжди знаю її з перших вуст – від лікарів.  Тож і підтримую ініціативи, як забезпечать жителям міста якісну меддопомогу. Медична галузь потребує реальних змін на державному рівні. І такі зміни має забезпечити нова медична реформа. Отже, депутатам треба набратися політичної волі і підтримати її. Ситуація в системі охорони здоров’я вимагає якнайшвидшого вирішення. Тому не дивно, що реформа охорони здоров’я стала однією з найбільш контроверсійних і обговорюваних у суспільстві. Щоб відбулися зміни, яких прагнуть люди, маємо рухатися вперед.

Борис Філатов звернув увагу на те, що  запропонована реформа рамочна, а отже можливі зміни та доповнення.

-Тому не лише від свого імені, а й від імені всієї територіальної громади звертаюся до депутатського корпусу Верховної Ради підтримати важливий документ, який наступного тижня поставлять на голосування, — сказав він.

Мер Дніпра підтримав медреформу. Новости Днепр

До речі, кампанія «Вільний вибір лікаря», яку у Дніпрі активно  проводили у вересні, — це один із підготовчих етапів медичної реформи. Місто вже напрацювало немало важливих програм, які суттєво покращать медичну допомогу городянам. Хочеться сподіватись, що в результаті змін у власність міста повернуться  лікарні, які посібники Януковича підпорядкували області.

Юлія Бабенко.

Поделиться: