Володимир Омелян: наступного року у Дніпрі літатимуть лоукости

Дмитрий Гриниченко
    -

Міністр інфраструктури Володимир Омелян налаштований зустрітися із керівництвом аеропорту Дніпра та правоохоронними органами щоб проаналізувати ситуацію із авіаперевезенням в регіоні.

Про це міністр заявив на брифінгу в рамках свого дводенного візиту до Дніпропетровщини.

Володимир Омелян висловив обурення незадовільними показниками у роботі Дніпровського аеропорту. У 2016 році саме наш аеропорт значно знизив пасажиропотік у той час, як в інших містах показники зросли до 30%:

«Нажаль порівняння із літовищами в інших містах, у тому ж Львові, не на користь Дніпра. Минулого року у Дніпрі скоротився пасажиропотік на фоні 30-тивідсоткового росту по всій країні. Пояснення одне – власники не хочуть допускати вільної конкуренції. У мене обов’язково буде зустріч як із керівництвом аеропорту, так і з правоохоронними органами, щоб ми нарешті дійшли до нормального аналізу та рішення ситуації. Щоб мешканці області спокіно летали по всій географії, яка їх цікавить, мали доступний тариф для польотів по Україні, Європі та світу. Тут повинні бути Ryanair, лоукост. Сподіваюсь, що це вирішиться вже наступного року», — сказав Омелян.

Поделиться: