Більше 200 дітей Дніпропетровщини отримають сертифікати на безкоштовне лікування та навчання

Мария Чехова
    -

Більше 200 сиріт, дітей з малозабезпечених родин та сімей АТОвців отримають сертифікати на безкоштовне лікування у клініках області, а також навчальні тренінги. Такий подарунок до Дня захисту дітей підготували приватні підприємці Дніпропетровщини.

Перші тридцять сертифікатів вже вручили сьогодні у ДніпроОДА.
       

«1 червня – прекрасне свято радості та надії  і, водночас, нагадування суспільству про необхідність захисту прав наших дітей. Хочемо, щоб наші маленькі мешканці росли щасливими та здоровими. Тож дякуємо підприємцям, що вони вже другий рік поспіль проявляють небайдужість та допомагають підростаючому поколінню», – сказав перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.
       

160 сертифікатів дають можливість обстежитися та пролікуватися у десяти клініках регіону.
       

«Мені, як дідусю п’яти онуків, приємно допомагати дітям. Радію, що вдалося долучитися до такої акції. Чекатимемо вас у себе в клініці», – сказав головний лікар «Клініки доктора Куликовича» Сергій Мень.
       

Ще 41 сертифікат дозволяє закінчити безкоштовні курси з манікюру та педікюру, пройти майстер-клас з профорієнтування, познайомитися зі спеціальностями в університеті ім. Альфреда Нобеля у Дніпрі.
       

Сертифікати отримають діти з найвіддаленіших куточків Дніпропетровщини. У якості приємного бонусу – відвідування безкоштовних вистав у театрах обласного центру.

Поделиться: