Фестиваль Kozak Fest стартував на Дніпропетровщині

Марианна Стец
    -

У балці Княжі Байраки, що у с. Жовтоолександрівка, проходить етно-рок фестиваль «Kozak Fest»

Протягом трьох днів проходитимуть концерти за участі відомих українських музикантів.  Також тут проходитимуть козацький ярмарок, змагання кантрі-кросу «Міцний козак» та спортивного орієнтування «Джура» та козацькі розваги. А ще гостей пригощатимуть смачними стравами.

Усіх присутніх привітав голова обласної ради Гліб Пригунов:

— Кожному з нас притаманний козацький дух, у наших жилах тече кров козаків-героїв. Я дякую кожному учаснику цього патріотичного заходу, і особливо його ідейному натхненнику Юрію Березі, за організацію фестивалю, який  проводиться  історичному місці, де наші пращури вибороли доленосну перемогу. Бажаю кожному з нас нових перемог у житті. У нас для цього є все: український дух, українська церква та наша держава. Впевнений, що такі патріотичні заходи — гарний приклад для молоді, яка має нести у своєму серці українську державність та патріотизм.

Балка Княжі Байраки – місце переможної битви, яку 16 травня 369 років тому виграв Богдан Хмельницький у визвольній війні. Вшанування цієї події перетворилося на масштабний культурний захід, який об`єднав історичні та сучасні надбання українців. «Kozak Fest» вкотре відкриває своїм гостям цікаві сторінки історії Дніпропетровщини.

Поделиться: