«Собори наших душ» від юних дніпрян

Юлия Бабенко
    -

До нового збірника, який презентують талановиті діти, ввійшли творчі роботи 119 літераторів, художників та композиторів із Дніпра та інших міст  області.

??????????????????????????????????????????????????????????

Їхні роботи про історію, подвиги українського народу, любов до Батьківщини та  рідного краю, про свої дитячі мрії. Це вже 18-те видання. Цього року воно присвячене 25-й річниці Незалежності України.

Збірник складається з трьох частин. У першій – 83 літературні твори, у другій – 29 графічних робіт, третя містить 22 музичні композиції. Всі вони належать 119 юним літераторам, художникам та композиторам регіону –  переможцям і учасникам обласних конкурсів.

Юні автори зізнаються, що творили натхненно. У своїх роботах розмірковували про історію та подвиги українського народу, освідчувалися в любові до Батьківщини, надихалися красою рідного краю, ділилися заповітними дитячими мріями. Втілювати задумки молоді допомагали педагоги та творчі наставники.

Збірку підготували педагоги обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка» за підтримки ДніпроОДА. Надрукувало – видавництво «Ліра».

Презентація видання «Собори наших душ» відбудеться 2 листопада за адресою: Дніпро, Будинок учителя, вул. Успенська, 14. Початок – о 10.00.

 

 

 

 

Поделиться: