Сміття зі Львова їде до Дніпра

Юлия Бабенко
    -

Як повідомив начальник управління охорони навколишнього середовища департаменту транспорта и охорони навколишнього середовища Дніпропетровської міської ради, Павло Головаха, відповідний договір з КП «ЭкоДнепр» львів’яни заключили до кінця року.

dscf3895«Ми одне з 5 міст України, яке після трагедії на львівському полігоні приймає на утилізацію сміття зі Львова, — зазначив він. – Обласна держадміністрація цього міста погодила з Кабміном відповідне рішення. Договір з КП «ЭкоДнепр» львів’яни заключили до кінця року».

За словами Павла Головахи, це не таке страшне навантаження на наш полігон, як намагаються подати окремі міські політики. З липня по сьогоднішній день, наприклад, зі Львова до нас завезли 9 тисяч тон сміття – 5% від тої кількості, яка надійшла від Дніпра.

«Звичайно, проблемні питання по роботі полігону в цілому є, ми їх вивчаємо і реагуємо на них, — запевнив Павло Головаха. — Десь виходить оперативно, щось для вирішення потребує більше часу. Використовуємо для цього й кошти, які надходять від привозного сміття. Для Львову тарифи на 20 % більші, і це, враховуючи те, що за  вивезення сміття підприємству «ЭкоДнепр» заборгувала майже третина дніпрян, яка  в основному проживає у приватному секторі, робить фінансове становище цього комунального підприємства кращим. Та й місто матиме більше можливості для покращення ситуації з  утилізацією відходів. Ми проблеми знаємо,  і зацікавленні у їх вирішенні».

Юлія Бабенко, фото автора

Поделиться: