Один вечір зі спецпризначенцями

Людмила Гейко
    -

Потримати справжню бойову зброю в руках, почути розповіді про реальні дії спецпризначенців та навіть пройти тест Купера.

Ось таким незвичним видався вечір для відпочиваючих в позаміському дитячому оздоровчому закладі Орловщини. Адже у гості до дітвори завітали поліцейські спеціального призначення, повідомляє сайт npu.gov.ua.

За лічені хвилини на майданчику запанувала атмосфера довіри. І дивлячись на спілкування збоку, вже було незрозуміло, хто кому розповідав про специфіку роботи поліції спеціального призначення!

Ще більше динаміки з’явилося, коли дітям запропонували в ході естафети отримати завдання та «висунутися» на об’єкт. В справжній амуніції необхідно було якнайшвидше виконати командне завдання. Переможець отримував шеврон.

Попереду на хлопців старшого віку вже очікувало найскладніші завдання — тест Купера. Саме його обов’язково проходять кандидати в спецпризначенці. Хлопці змагалися з діючими поліцейськими і за словами його командира справилися на добре.

А на завершення вечора-зустрічі всі бажаючи могли потримати зброю в руках і сфотографувати на пам’ять.

І навіть якщо одиниці з цих хлопців та дівчат в майбутньому оберуть професію поліцейського спеціального призначення, то із впевненістю можна заявити, що цей літній вечір вони не забудуть.PM185image002 PM298image005 PM379image003 PM424image006 PM748image001 PM876image004

Ещё больше новостей после рекламного блока. Смотрите ниже 

Поделиться: