Як дніпрянам звернутися на Урядову гарячу лінію

 Як дніпрянам звернутися на Урядову гарячу лінію. Новости Днепра

Урядова гаряча лінія – механізм для взаємодії уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки. Звернення приймаються працівниками Урядового контактного центру за допомогою телефонного та електронного зв’язку і надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції, Секретаріату Кабінету Міністрів для вирішення порушених у них питань по суті, надання відповідних роз’яснень.

Урядова гаряча лінія 1545 діє цілодобово

Дзвінки з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.

Громадяни також мають можливість подати електронне звернення до органів виконавчої влади через веб-сайт Урядового контактного центру: www.ukc.gov.ua

 Як дніпрянам звернутися на Урядову гарячу лінію. Новости Днепра

Для громадян з порушенням слуху забезпечено можливість звернутися на урядову гарячу лінію 1545 із пропозиціями (зауваженнями), заявами (клопотаннями), скаргами, адресованими органам виконавчої влади за допомогою Skype-зв’язку за таким іменем:

Урядова гаряча лінія 1545-1

Урядова гаряча лінія 1545-2

Урядова гаряча лінія 1545-3

Режим роботи: з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю до 16.45.Субота і неділя, святкові дні – вихідні.

Для громадян України, які перебувають за кордоном, номер телефону урядової гарячої лінії: +38 (044) 284-19-15 (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку).

Працює гаряча лінія для підприємців 0-800-503-045. Режим роботи: у робочі дні з 9.00 до 18.00, у п’ятницю до 16.45. У вихідні, святкові дні та у неробочий час дзвінки на гарячу лінію для підприємців за бажанням заявника переадресовуються на урядову гарячу лінію.

На базі Урядового контактного центру цілодобово діє спеціалізована гаряча лінія з питань корупції у центральних і місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах, на яку можна звернутися за номерами телефонів 1545, +38 (044) 284-19-15 (для громадян України, які перебувають за кордоном), а також через веб-сайт Урядового контактного центру www.ukc.gov.ua

Таисия Кузьменко

Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Поделиться:

Читайте также: