Прокуратура вимагає повернути державі майновий комплекс, вартістю понад 4 млн грн

prokuraturaУ Дніпрі прокуратура вимагає повернути державі майновий комплекс вартістю понад 4,3 млн грн.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Апеляційний суд Дніпропетровської області задовольнив апеляційну скаргу Дніпропетровської місцевої прокуратури №3 та скасовав незаконне рішення суду першої інстанції про визнання права власності на майновий комплекс вартістю понад  4,3 млн грн, який належить державі.

Так, у листопаді 2015 року між двома фізичними особами укладено договір оренди нежитлових приміщень, розташованих по вулиці Набережна Заводська у Дніпрі. У грудні того ж року орендар звернувся до суду з позовом про визнання за ним права власності на вказані приміщення.

Заочним рішенням Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області позовні вимоги громадянина задоволені та безпідставно визнано за ним право власності на споруди, які є об’єктами самочинного будівництва.

Вказане рішення суду було оскаржено Дніпропетровською місцевою прокуратурою №3. Встановлено, що нерухоме майно перебуває на балансі Управління поліції охорони в Дніпропетровській області, яке судом до участі у справі залучено не було.

За втручання прокуратури незаконне рішення Дніпропетровського районного суду скасовано.

З метою повернення державі вказаний майновий комплекс прокуратурою пред’явлено до суду позов про його витребування з чужого володіння.

Поделиться:

Читайте также: