Земля на 6 млн. грн. повернеться громаді

За втручання прокуратури недбайливий орендар поверне територіальній громаді 12,5 га землі на Дніпропетровщині вартістю майже 6 млн грн

земля

Господарським судом Дніпропетровської області задоволено позов Синельниківської місцевої прокуратури в інтересах держави про розірвання договору оренди земельної ділянки вартістю майже 6 млн. грн. та стягнення заборгованості з орендної плати, яка виникла у підприємства, на суму понад 113 тис грн.

Встановлено, що у серпні 2009 року між Синельниківською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір оренди земельної ділянки загальною площею 12,58 га строком на 49 років. Проте з березня 2014 року орендна плата за користування землею підприємством не сплачувалась, внаслідок чого станом на березень 2016 року виникла заборгованість у сумі понад 113 тисяч гривень.

Наразі за втручання прокуратури вказаний договір оренди розірвано, земельна ділянка перейде у користування територіальні громаді, а борг у примусовому порядку буде стягнуто з підприємства на користь держави.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: