![Два часа люди мерзли на улице: Дорофеева попала в скандал из-за сорванного концерта в Кривом Роге](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/2dfd53ef-571e34a8bcd633f774e02191120218e9.jpg)
Известная украинская певица Надя Дорофеева оказалась в центре скандала из-за недавнего концерта в Кривом Роге. Выступление было отменено из-за длительной тревоги, и люди ждали примерно два часа продолжения шоу, но в конце концов начали покидать мероприятие. Сама певица поначалу не предоставила комментарии о возможности возврата средств гостям концерта, пишет «Наше місто».
На своей странице в Instagram она написала: «Сегодня мы в Кривом Роге, на половине концерта началась воздушная тревога. Концерт остановили, сидим в укрытии, ждем отбоя! А пока показываю вам наши новые костюмы».
В интернете многие украинцы выразили недовольство и начали остро критиковать исполнительницу, утверждая, что она «бросила их на деньги».
«Чула, що організатори пропонували перенести концерт, але команда Надії відмовилася».
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-07_10-05-30-3-1060x436.jpg)
«Сьогодні я була на цьому концерті, я віддала за квиток більше 1000 грн, мало того що організація була жахливою, як і звук, більшість людей просто поїхали через холод. Чекати 2 години тривоги і тільки потім, почати щось думати — це просто атас. В нас був концерт Монатіка, який одразу вийшов і сказав, що у нас готове укриття, якщо починається тривога — продовжимо там. Я хочу гроші за те, що я навіть половини програми не отримала, або перенесення концерту. Також були ті хто приїхав з інших міст, багато твоїх маленьких фанатів навіть плакали, через те, що все вийшло через одне місце».
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-07_10-05-30-2-578x662.jpg)
«Повне розчарування, квитки були подарунком дитині на день народження. За немалі гроші дитина почула три пісні, промерзла 2 години на вулиці, потім хвилин 30 в коридорі вона десь там послухала співи товпи, бо Надю не було чути зовсім і розчарована поїхала додому…повністю не професійний підхід до організації заходу, дуже шкода, що вирішили так зіпсувати дитині свято. По- людські концерт просто переносять на іншу дату і все».
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-07_10-05-30-862x662.jpg)
После полученной критики Надя Дорофеева объявила на своей странице в Instagram, что концерт будет перенесен, и новую дату сообщат организаторы.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-07_10-06-23-1060x662.jpg)