Skip to content

Счастливый билет ждет: названы знаки Зодиака, которым вскоре невероятно повезет

Валерия Федоренко

Щасливий білет чекає: названо знаки Зодіаку, яким невдовзі неймовірно пощастить

Тиждень має принести великі успіхи для двох представників зодіакального кола. Тарологи розповіли, що мають зробити ці знаки Зодіаку, аби щаслива зірка нарешті нагородила їх. Цього тижня карти Таро обрали саме Скорпіона та Козерога, передає «Наше місто».

Скорпіон

Скорпіонам, як бачать тарологи, вдасться завершити усі важливі справи. Ви ніби здогадувалися та відчували, що на вас чекає початок нового періоду. Тому у Скорпіонів практично немає боргів та зобов’язань, потрібно лише трохи «підтягнути хвости».

І коли ви точно впораєтеся з усіма завданнями, нагорода не забариться. Нова неділя принесе вам чимало шансів для того, аби змінити своє життя та розпочати новий розділ. Якою буде ваша історія – вирішувати лише вам, доля вирішила надати вам право вибору.

Козеріг

Козерогам час готуватися до несподіванок. На вас чекають неймовірні сюрпризи. Зважаючи на всі перешкоди, вам вдасться витягнути щасливий квиток, адже тепер ваше життя заграє новими фарбами. Не бійтеся змін, ви часто зупиняєтеся перед авантюрами, через що залишаєте себе без радощів. Відкиньте страхи і дійте, а якщо вам не вистачає рішучості – складіть чіткий план і візуалізуйте свій успіх. Забратися на вершину куди простіше, якщо ви розумітимете, заради чого весь цей шлях.

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра, Рубрики

Метки: ,

Поделиться: