Skip to content

Приближается мощная магнитная буря: опасные дни апреля

Внаслідок сильних сонячних вихрів можливі потужні магнітні бурі на Землі. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на Science Alert.

На Сонці виявили нову величезну діру, розміри якої перевищують Землю в 20 разів. Через це мешканці Землі вже найближчими днями переживатимуть потужну магнітну бурю. Сонячні вітри направляються до нас із швидкістю 2,9 мільйона кілометрів на годину.

Водночас, згідно із даними порталу Meteoagent, вже у квітні на жителів Землі очікують кілька слабких та одна доволі сильна магнітна буря.

2 та 3 квітня можлива слабка магнітна буря, потужність якої не перевищить 4 балів. Магнітна буря такої ж потужності очікується 10 та 11 квітня. На Великдень, 16 та 17 квітня, очікується ще одна буря силою 4 бали. Найпотужнішу магнітну бурю у квітні дослідники прогнозують 20 та 21 числа. Її потужність сягатиме 6 балів.

Як магнітні бурі впливають на людей

Магнітні бурі можуть викликати різноманітні наслідки на Землі. Наприклад, можуть відбуватися зміни у погоді, зміни роботи електричних, комунікаційних та супутникових систем, зміни у радіаційному фоні на Землі. Також магнітні бурі можуть впливати на фізичний та емоційний стан людини. Зокрема, вони можуть викликати головний біль, роздратування, тривогу та інші симптоми у людей, особливо у тих, хто має підвищену чутливість до змін магнітного поля.

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: