Skip to content

Дніпровська платформа для онлайн-підготовки до НМТ виходить на всеукраїнський рівень

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Дніпровська платформа для підготовки до Національного мультипредметного тестування виходить на всеукраїнський рівень. Відсьогодні КП «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро»» ДМР розширює масштаби підготовки і надає доступ до платформи усім учням країни. 

Доступ отримують Київ, Львів, Харків та Одеса. А вже завтра платформою зможуть користуватися усі абітурієнти країни.

«Наразі на цій платформі навчається більш ніж три тисячі учнів, щодня на ній реєструється близько 200 нових. Минулого тижня ми відкрили доступ для учнів Дніпропетровщини і побачили, що попит на платформу є. Тож ми вирішили надати доступ до неї усім учням України, аби навіть за умов воєнного стану діти могли отримати гідну та якісну підготовку до найважливішого іспиту перед вступом до закладу вищої освіти», – зазначив директор КП «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро»» ДМР Артем Трапезніков. 

Уже минає п’ятий тиждень від старту Дніпровської онлайн-платформи для підготовки до НМТ. Щопонеділка та щосереди викладачі міста проводять онлайн-уроки з трьох предметів: українська мова, математика та історія України. Після перегляду навчальних лекцій учні мають змогу вивчати основний матеріал за презентаціями.

«Загалом на платформі опубліковано понад 1 000 тестів, 50 відеолекцій та більше ніж 50 стислих конспектів з кожного предмета. Крім цього, учні можуть перевірити свої знання, пройшовши проміжне тестування, до кожної з лекцій – у вівторок та четвер, і підсумкове наприкінці навчального тижня – у п’ятницю», – додав Артем Трапезніков.

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Поделиться: