Skip to content

Клята війна забрала життя зовсім молодого хлопця: загинув воїн з Новомосковська

Валерия Доброта

Алексей Андреев погиб - Наше Мисто

Безкінечно боляче кожного дня писати про втрати рідної Дніпропетровщини на цій кровавій і жорстокій війні за незалежність. Сьогодні стало відомо про загибель 25-річного жителя Новомосковська Олексія Андрєєва. Хлопець боронив нашу державу, починаючи з 2014 року, і, не вагаючись, став на захист і в 2022 році, повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на сторінку Новомосковського фахового кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В.Литвиненка у Фейсбук.

«Олексій вступив до коледжу одразу після 9 класу. Закінчував навчання вже на заочному відділенні, бо вирішив йти на фронт. Викладачі та одногрупники запам’ятають Олексія ввічливим, привітним, допитливим і завжди усміхненим студентом. Олексієва щира усмішка назавжди залишиться у нашій пам’яті.

Розділяємо разом з рідними та близькими загиблого воїна скорботу і непоправний біль. Хай рідна українська земля буде для тебе, Олексію, пухом. Дякуємо тобі, що ти разом зі своїми побратимами оберігаєте наш мир і спокій, нашу Україну. Тільки тепер ти будеш нас захищати з неба як янгол-охоронець. Наша перемога неодмінно настане, бо українці – нація нескорених! Герої не вмирають!», — говориться в повідомленні.

Алексей Андреев погиб - Наше Мисто

Категория: Война, Новости Днепра

Метки: ,

Поделиться: