Skip to content

У мирному житті був ІТ-шником, у військовому – десантником: Дніпро попрощався з ще одним Героєм

Яна Коваль

У боях на Донеччині обірвалося життя випускника факультету психології та спеціальної освіти ДНУ ім. Гончара Михайла Новікова. Бойовий досвід офіцер-десантник отримав ще у 2014 році у зоні АТО. Детальніше розповість «Наше місто«, посилаючись на допис Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Михайло виконував різні бойові завдання: разом із побратимами тримав позиції, ішов на штурми. Побував у багатьох гарячих точках, зокрема, на Авдіївському напрямі. Герой знову взявся за зброю у 2022 році, коли розпочалася велика війна. Без вагань зібрав речі і пішов захищати країну. Вже 25 лютого прибув до своєї частини. Капітан десантно-штурмових військ Михайло Новіков загинув на Донеччині під час масованого ворожого артобстрілу. У мирному житті Михайло був затребуваним ІТ-шником. У військовому – безстрашним десантником.

Рідні та друзі пам’ятають Михайла світлою, доброю, ввічливою та компанійською людиною: він пішов на небо як справжній десантник. І вже звідти побачить перемогу України, про яку так мріяв. Неймовірний син, надійний друг, патріот, справжній офіцер, мужній та чесний воїн. Людина, яка дуже багато знала і вміла, – говорять товариші загиблого.

У військового залишилася дружина, з якою побралися минулого року. А ще мама та брат. Герою назавжди залишиться 35 років.

Нагадаємо, міський голова Новомосковська Сергій Резнік у ранковому зверненні до населення закликав населення не нехтувати повітряними тривогами, оскільки росія посилила ракетні атаки.

Категория: Война, Новости Днепра

Метки: , ,

Поделиться: