Skip to content

БФ «Відродження регіону» зібрав 10,2 млн грн на підтримку військових Дніпропетровщини

БФ «Відродження регіону» допомагає військовим Дніпропетровщини - Наше Мисто

Понад два місяці наш фонд «Відродження регіону» допомагає захисникам України, лікарням і вимушено переміщеним особам. Благодійний фонд фінансується головним чином за рахунок компанії, профспілок підприємств ІНТЕРПАЙП та внесків небайдужих співробітників.

БФ «Відродження регіону» допомагає військовим Дніпропетровщини - Наше Мисто

Допомагає фонд найнеобхіднішим:

  • Понад 3 мільйони гривень спрямували на допомогу військовим частинам та силам територіальної оборони. Закуповуємо запчастини та інструменти для ремонту вантажної техніки, колючий дріт для укріплень, генератори. А ще – рації, коліматорні приціли, квадрокоптери, планшетні комп’ютери і ноутбуки.
  • Майже 5 мільйонів гривень витратили на екіпіровку та амуніцію. Головним чином це – бронежилети для наших захисників. Також закупили розгрузки, футболки, балаклави та іншу екіпіровку для мобілізованих працівників ІНТЕРПАЙП.
  • 2 мільйони гривень – допомога у медичному забезпеченні лікарень і військових, зокрема мобілізованих працівників ІНТЕРПАЙП. Формуємо загальні аптечки для наших захисників, доставляємо медикаменти до військових частин і на передову. Закуповуємо препарати «штучної крові», знеболюючі, розхідники, перев’язувальні матеріали, а також додаткове обладнання для лікарень, які приймають постраждалих із зони бойових дій.
  • 180 тисяч гривень склала гуманітарна допомога. Зокрема підтримка місцевих шелтерів та доставка європейських гуманітарних вантажів для медиків, укриттів та військових частин.

Віримо в ЗСУ і продовжуємо підтримувати військових Дніпропетровщини, що зараз боронять Україну на передовій!

Категория: Война, Новости Днепра

Метки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: