Skip to content

Дніпровські автори Бюджету участі продовжують опікуватися своїми житловими масивами під час воєнного стану

З перших днів війни дніпровські автори Бюджету участі підтримують стабільний стан районів, житлових масивів за різними напрямами. Група авторів нині активно опікується комунікацією, логістикою та правопорядком. Одними з таких є мешканці житлового масиву Ломівський. Тутешні активні автори неодноразово подавали проєкти, перемагали та реалізовували їх. 

«З 2017 року на цьому житломасиві реалізовано 14 проєктів Бюджету участі. З кожним роком кількість голосувальників серед мешканців цього масиву зростала. Торік проєкти Ломівського вподобали понад 2 тис. містян. Таким чином за останні роки люди навчилися гуртуватися, гарно комунікувати. А нині завдяки місцевим активним авторам застосують ці навички у волонтерських справах, роботах, спрямованих на безпеку, правопорядок на їхньому масиві», – підкреслив начальник відділу організаційної роботи з громадськими проєктами департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міської ради Владислав Соловйов.

Водночас голова ОСББ «Шолохова 39» Володимир Єсаулов зазначив:

«Завдяки Бюджету участі мешканці Ломівського, зокрема і нашого двору, побачили, як можна вдало розвивати житловий масив. За усі роки участі у проєкті проявилося багато ініціативних, активних містян. І у нинішні часи ці люди, не будучи авторами Бюджету участі, очолили окремі напрями діяльності на масиві. Це і гуманітарна, волонтерська допомога, безпековий напрям (патрулювання території). Загалом співпрацюємо зараз з активними авторами з інших районів міста, організовуємо різну допомогу одне одному. Нині немає такого «свій-чужий», зараз немає «я», а є – ми».

Категория: Новости Днепра

Метки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: